Home FR NL Sitemap Documenten Contact Risk Management Kredietverlening Beleggingsadvies Sociaal Bureau Projectbegeleiding Verzekeringsadvies
 
     Contact

    

Groep NBA, President Kennedypark 24 bus 1, 8500 Kortrijk, 056/23.18.70

Jochen BlondelleBestuurderJochen.Blondelle@groepnba.com
Wim BertelootBestuurderWim.Berteloot@groepnba.com
Griet Goemaere056/231.876CommercieelGriet.Goemaere@groepnba.com
Romina Verstraete056/231.897CommercieelRomina.Verstraete@groepnba.com
Elisabeth Delporte056/231.870Boekhouding/onthaalElisabeth.Delporte@groepnba.com
Brigitte Tally 056/231.871Schade A-H Brigitte.Tally@groepnba.com
Ine Uzeel056/231.824Schade I-ZIne.Uzeel@groepnba.com
Sabine Blondeel056/231.875Part & vrije beroep A-DSabine.Blondeel@groepnba.com
Liesbet Warlop 056/231.873Part & vrije beroep E-O Liesbet.Warlop@groepnba.com
Corine Vankemmel056/231.872Part & vrije beroep P-ZCorine.Vankemmel@groepnba.com
Laetitia Wylin056/231.894Part & Vrije Beroepen P-ZLaetitia.Wylin@groepnba.com
Nele Depaepe056/231.823KMO & VZW L-ZNele.Depaepe@groepnba.com
Anna Sotropa056/231.826KMO & VZW A-KAnna.Sotropa@groepnba.com
Catherine Denaert056/231.898Administratie/Polisopmaak Catherine.Denaert@groepnba.com



Heeft U een vraag ?
Had U graag, vrijblijvend, wat meer info gehad in verband met ťťn van onze producten ?
Wilt U ons iets mededelen ?
Stuur ons een bericht en wij contacteren U zo snel mogelijk.

Naam:
Voornaam:
Adres:
Postnummer:
Gemeente:
Telefoon:
E-Mail:
Omschrijving:
 Stuur me a.u.b. een kopie van deze informatieaanvraag per mail
Versturen
Privacy Statement |  Wettelijke informatie |  Sitemap